معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان گفت: در سال جاری یک هزار و ۲۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی به صاحبان واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل این استان پرداخت شده است.
کد خبر: ۷۹۰۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰ 21 October 2019

به گفته محسن قوی بیان این میزان تسهیلات پرداختی در مجموع سه هزار و ۳۲۰ واحد مسکونی خسارت دیده از سیل را پوشش می‌دهد.

قوی بیان با بیان اینکه این میزان اعتبار مربوط به ۳۲۸ واحد احداث شده شهری، یکهزار و ۷۵۲ واحد روستایی و یکهزار و ۲۴۰ واحد تعمیری شهری و روستایی است اظهارداشت: تاکنون برای پنج هزار و ۷۲۱ واحد مسکونی آسیب دیده در استان پرونده تشکیل شد و متقاضیان برای دریافت تسهیلات در حال معرفی به بانک‌ها هستند.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان از معرفی ۲ هزار و ۲۵۰ پرونده واحدهای سیل‌زده به بانک‌های عامل این استان خبر داد و اضافه کرد: از این تعداد تاکنون یکهزار و ۱۶۲ فقره عقده قرارداد شده است.

وی با بیان اینکه تا کنون ۷۳۳ واحد احداث شده و یکهزار و ۱۷۱ واحد تعمیری برای دریافت تسهیلات به بانکها معرفی شدند ادامه داد: تا امروز حدود ۴۰ درصد متقاضیان این واحد برای دریافت تسهیلات به بانکها معرفی شدند و بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی از پی کنی تا پایان کار در این واحدها وجود دارد.

قوی بیان خاطرنشان کرد: تعمیر واحدها مسکونی تاکنون بطور تقریبی ۹۳ درصد پیشرفت داشت و کار تعمیر حدود ۷۰ درصد آنها به پایان رسیده است.

وی با اشاره به وضعیت پیشرفت فیزیکی واحدهای سیل زده احداثی گفت: تا امروز ۳۷۲ مورد آوربرداری، ۳۳۵ مورد پی‌کنی ساختمان، ۲۸۰ مورد فونداسیون، ۲۰۶ مورد اسکلت، ۸۸ مورد دیوار چینی، ۱۵۶ مورد اجرای سقف و ۵۷ مورد نیز به مرحله اتمام کار رسیده است.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان با اشاره به وضعیت پیشرفت فیزیکی واحدهای سیل زده تعمیری تصریح کرد: در زمان حاضر عملیات تعمیر یکهزار و ۱۷۹ واحد شروع شده و تعمیر ۵۵۰ واحد مسکونی هم به پایان رسیده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار