مدیر عامل شرکت مخابرات ایران:
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: افزایش سودعملیاتی شرکت مخابرات ایران با انتشار صورت های مالی شش ماهه صورت می گیرد.
کد خبر: ۸۰۵۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴ 15 December 2019

به گزارش تابناک به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران،  سیدمجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق تصریح کرد: درآمد های عملیاتی با توجه به اقدامات و برنامه های شرکت، برای سال جاری با جهش قابل توجهی همراه  و بسیار متفاوت از سال گذشته بوده است، به نحوی که در نیمه اول سال فقط در بخش ثابت حدود ۴۰ ریال به ازای هر سهم ، سود عملیاتی شناسایی شده و تا پایان سال امکان رشد این عدد تا حداقل ۲ برابر وجود دارد.

وی افزود: شرکت مخابرات ایران توانست عملکرد متفاوتی را در ۶ ماهه اول سال ۹۸ ارائه داده وانتشار صورتهای مالی، بیانگر صعودی بودن شاخص های سودآوری است.

 صدری افزود: با در نظر گرفتن رشد درآمد و سود شرکت همراه اول، به نسبت سال گذشته، شاهد رشد چشم گیر در سهم شرکت اصلی خواهیم بود و همین امر زمینه ساز رشد قیمتی سهام مخابرات در بورس خواهد شد. 

وی با اشاره به بهبود بهره وری در بخش عملیات شرکت افزود: سود شناسایی شده صرفاً مربوط به عملکرد شرکت اصلی در بخش ثابت بوده و شامل سود شرکت همراه اول که بخش مهمی از سود تلفیقی را تشکیل می دهد، نیست.

  صدری همچنین یادآور شد: با اتمام پروژه های درآمدزا و افزایش سود ناخالص نیمه دوم نسبت به نیمه اول سال جاری، درآمد شرکت اصلی در پایان سال با رشد قابل توجهی در بخش عملیاتی مواجه خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار