معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان خبر داد:
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان از پیشنهاد افزایش60 درصدی بودجه سازمان فرهنگی – تفریحی شهرداری اصفهان برای سال 99 خبر داد.
کد خبر: ۸۱۵۵۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴ 19 January 2020

به گزارش خبرنگار تابناک اصفهان، علیرضا صادقیان در یکصد و دهمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان که با تقدیم لایحه بودجه سال 99 شهرداری اصفهان از سوی شهردار اصفهان همراه بود، با اشاره به رویکردهای حاکم بر فضای بودجه سال 99 شهرداری اصفهان، اظهار کرد: امسال در بودجه سال 99 برای سازمان فرهنگی – اجتماعی که متولی اجرای برنامه های فرهنگی شهر است، بالغ بر 60 درصد بودجه را افزایش دادیم.
وی با اشاره به نسبت 71 درصد بودجه عمرانی به 29 درصد بودجه جاری در لایحه بودجه سال آینده، افزود: افزایش مزدی و پرداخت ها در شهرداری براساس آنچه قانون مقرر کرده اعمال می شود و اگرچه با توجه به اصلاح ساختار بودجه سهم جاری باید افزایش پیدا می کرد اما این کاهش ناشی از افزایش صرفه جویی در شهرداری است.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: این اقدام به معنای فشار آوردن به مردم و سخت گیری نیست بلکه امیدواریم شرایط سال آینده بهتر از سال جاری باشد.
وی افزود: عمده علت سهم 71 درصدی بودجه عمرانی شهرداری اصفهان برای سال 99، این است که حداقل فعالیت هایی که در حوزه عمرانی سال جاری داریم در سال آینده باید ادامه دهیم و نباید به هیچ پروژه ای اجازه تعطیلی بدهیم.
صادقیان با بیان اینکه تکمیل طرح های نیمه تمام رویکرد ما برای سال آینده است و در قالب این بودجه باید طرح ها تکمیل شود، اظهار کرد: همچنین پروژه های مهم و شاخص منطقه ای باید تا پایان سال 99 عملیاتی شود.
وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که در سال 99 به اهدافی که در برنامه ها، تدوین شده برسیم.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان با اشاره به حوزه حمل و نقل شهر اصفهان در بودجه سال آینده شهرداری اظهار کرد: در چارچوب برنامه اصفهان 1400 هفت مقصد در سال گذشته تدوین کردیم و اولین مقصد حوزه حمل و نقل بوده که زیرمجموعه آن کاهش آلاینده ها است از همین رو بخش اعظمی از بودجه سال آینده به کاهش آلاینده ها و توسعه حمل و نقل اختصاص می یابد.
وی افزود: اهداف ما در بودجه سال آینده افزایش میزان استفاده بهینه از سرمایه های شهر و شهرداری و ارتقا بهره وری ماست.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار