شهردار و مدیران شهری اصفهان، برای تسریع در اجرای طرح های شهر و بهره مندی از توان بخش های مرتبط، دیدارها و گفت و گوهایی را با مدیران ارشد کشور داشتند.
کد خبر: ۸۴۳۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸ 29 April 2020

به گزارش تابناک اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، شهردار اصفهان طی سفر یک روزه به تهران دیدارهای تاثیرگذاری را برای هم فکری و تعامل با مدیران ارشد کشور به منظور حل بهتر مسائل شهر اصفهان داشت.

قدرت اله نوروزی در یکی از این نشست ها با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی جلسه داشت که در این جلسه در خصوص برخی مشکلات کلانشهر اصفهان که نیازمند همکاری و اقدام از سوی وزارت راه و شهرسازی بود، رایزنی شد.

طی نشست شهردار اصفهان و وزیر راه و شهرسازی همچنین در زمینه تدوین برنامه جامع شهر اصفهان که اکنون زیر نظر وزارت راه و شهرسازی برای اولین بار درکشور با رویکرد مشارکتی و از سوی شهرداری و شورای شهر اصفهان در حال تدوین است، تبادل نظر صورت گرفت.

شهردار اصفهان همچنین در دیدار با محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در مورد مشکلات شهری اصفهان که نیازمند همکاری این وزارت خانه است، رایزنی کرد.

یکی دیگر از نشست های شهردار اصفهان با مسئولان کشوری، جلسه با فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که در زمینه مذاکرات قبلی در خصوص برخی اقدامات که به صورت مشترک از سوی شهرداری و ارتش در شهر اصفهان در حال انجام است، گفت و گوهایی صورت گرفت تا در نتیجه این تعامل و همکاری زمینه بهبود خدمت رسانی به مردم فراهم شود.

بخش دیگری از تلاش های گفت و گو محور شهردار اصفهان برای بهره مندی از دیپلماسی شهری جهت برون رفت از مسائل شهر اصفهان، برگزاری چندین دیدار ویژه شهردار اصفهان، معاونان و مدیران مرتبط مناطق شهرداری اصفهان با مدیران عالی کشوری در خصوص پروژه های مهم و شاخص در حال احداث اصفهان بود.

یکی از این جلسات، نشست با دکتر علی آبادی، مدیرعامل گروه مپنا( مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران) بود. در این جلسه مباحثی در خصوص همکاری برای اجرای خط دوم مترو اصفهان، همکاری در زمینه زیرساخت های حمل و نقل پاک به خصوص در موضوع ایستگاه های برقی، شارژ اتومبیل، موتور برقی، ناوگان تاکسیرانی، اتوبوس های برقی، تولید انرژی از زباله و همکاری در زمینه سرمایه گذاری مپنا در پروژه های مربوط به انرژی و دیگر سرمایه گذاری ها در اصفهان مطرح شد.

دیگر جلسه شهردار اصفهان در پایتخت، جلسه با سردار محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و سایر مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا بود.

در این جلسه در مورد انجام مطالعات تراموای اصفهان از سوی قرارگاه خاتم الانبیا و همچنین اجرای تفاهم نامه های قبلی در این زمینه و عملیات فاز دوم قطار شهری اصفهان که از جبهه غربی آغاز می شود، رایزنی و تبادل نظر شد.

گفت و گو در زمینه افق همکاری ها و شیوه همکاری شهرداری اصفهان و قرارگاه خاتم الانبیا در سال جدید از دیگر محورهای این دیدار بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار