رئیس اداره قرآنی اوقاف اصفهان خبر داد
حجت الاسلام طاهری از ثبت نام 1142 نفر در مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در اصفهان خبر داد.
کد خبر: ۸۶۲۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶ 13 June 2020

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت الاسلام مهدی طاهری اظهار کرد: ثبت نام مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه از ششم اردیبهشت ماه آغاز شده بود و به ادارات، مؤسسات و جامعه قرآنی اطلاع رسانی لازم انجام شد.
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان ادامه داد: مهلت ثبت نام در آزمون قرآن کریم در 16 خردادماه پایان یافت و 1142 نفر از جامعه قرآنی استان اصفهان در سایت چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم ثبت نام کردند.
وی بیان کرد: همه کسانی که مایل به شرکت در مسابقات قرآن کریم بودند الزاماً باید در سایت مسابقات ثبت نام می کردند.
حجت الاسلام طاهری با اشاره به وجود رشته های مختلف اعم از ترتیل، تحقیق، حفظ پنج جزء، حفظ 10 جزء، حفظ کل، تفسیر و دعاخوانی در مسابقات قرآن کریم، گفت: 364.نفر از اصفهان ، 72 نفر از کاشان، 54 نفر از خمینی شهر ، 133 نفر از فلاورجان، 30نفر از نجف آباد،113 نفر از شهرضا، 121 نفر از گلپایگان و 87 نفر از شهرستان های آران و بیدگل و خوانسار برای شرکت در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات ثبت نام کردند.
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان خاطرنشان کرد: امسال مسابقات شهرستانی به صورت منطقه ای برگزار می شود تا ضمن افزایش کیفیت سطح مسابقات، در هزینه ها نیز صرفه جویی شود.
حجت الاسلام طاهری اضافه کرد: در مجموع8 مسابقه شهرستانی و یک مسابقه استانی در استان خواهیم داشت.
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان ابراز داشت: مسابقات شهرستانی از 24 خردادماه لغایت 27 تیرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در استان اصفهان برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار