جمعی از بازنشستگان شرکت ذوب‌آهن روز شنبه با اجتماع در مقابل دادگستری اصفهان از قوه قضاییه خواستند تا به مشکلات و مطالبات آنان رسیدگی کند.
کد خبر: ۸۶۷۹۴۶
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲ 27 June 2020

رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان در حاشیه برگزاری این اجتماع اظهارداشت: مهمترین خواسته ما بعد از عمل کردن ذوب آهن و صندوق آن به وظایفشان ، دیدار با آیت الله رییسی رییس قوه قضاییه برای ورود این قوه به صندوق است.

وی با بیان اینکه تجمع امروز بصورت خودجوش انجام شد، ادامه داد: اجرای کامل همسان سازی بعنوان یکی از وظایف اصلی صندوق بازنشستگان مهمترین مطالبه و خواسته بازنشستگان محسوب می‌شود.

رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان افزود: صندوق فولاد از خدمت رسانی به بازنشستگان ذوب آهن خودداری می‌کند اما انجام این مهم را از وظایف شرکت ذوب آهن می‌داند.

وی اضافه کرد: بیمه درمان، بیمه عمر و حوادث و خدمات را ذوب آهن انجام می‌دهد اما بیمه درمان بازنشستگان بر اساس قرارداد با بیمه دانا مطابق با آئین نامه و دستورالعمل‌های فولاد نیست.

احمدی گفت: بیمه عمر و حوادث بازنشستگان با ذوب آهن از اردیبهشت سال گذشته تا کنون قطع شده و قرارداد جدیدی منعقد نشده و خدمات ذوب آهن از هفت سال گذشته قطع و انجام نمی‌دهد.

به گفته وی نباید اختلاف ‌دعوای ذوب آهن با صندوق ارتباطی به بازنشستگانی که کسورات آنها در طول خدمتش از حقوقشان برداشت شده، داشته باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار