برنامه "پایتخت دل ها" ویژه میلاد امام رضا(ع) از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، 11، 12 و 13 تیر از ساعت 21 تا 23 در قالب یک برنامه تلویزیونی اجرا می شود.
کد خبر: ۸۶۹۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷ 01 July 2020

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: برنامه "پایتخت دل ها" ویژه میلاد امام رضا (ع) توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری شبکه اصفهان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و استودیوی شبکه امام رضا(ع) برنامه ریزی شده است.
مرتضی رشیدی اظهار کرد: این برنامه 11، 12 و 13 تیرماه به مدت سه شب از ساعت 21 تا 23 در قالب یک برنامه تلویزیونی اجرا خواهد شد.
وی افزود: اساتیدی همچون جزی زاده، فیض اللهی و سلیمانی که آثار هنریشان در حرم امام رضا(ع) وجود دارد با حضور در استودیو امام رضا(ع) به نمایندگی از هنرمندان در خصوص هنر شهر اصفهان و ارادت هنرمندان این شهر به امام رضا (ع) سخن می گویند.
وی ادامه داد: حضور شاعرانی همچون استاد ناصحی، ملکیان و اسماعیل زاده به نمایندگی از اهالی شعر و ادب و بیان اشعارشان در وصف اهل بیت و امام رضا(ع) و سخنرانی حجت الاسلام گرجی به عنوان کارشناس مذهبی از اصفهان با موضوع بیان ویژگی های امام رضا (ع) در استودیو حرم رضوی از دیگر بخش های "پایتخت دل‌ها" است.
رشیدی خاطرنشان کرد: هنرمندان با توجه به شیوع کرونا ویروس بدون حضور مردم، در تکمیل برنامه مشهد بخش دیگر این برنامه را به اجرای آیتم های ویژه دهه کرامت در میدان نقش جهان اصفهان می پردازند که علاقه مندان می توانند از طریق شبکه اجتماعی سازمان(isfahanfarhang)، شبکه تلویزیونی اصفهان و شبکه امام رضا (ع) برنامه را تماشا کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین