مسابقه کتابخوانی از کتاب "سنگر مدیریت" نوشته امیرحسین دهخدایی ویژه عموم برگزار می شود.
کد خبر: ۸۷۵۸۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰ 16 July 2020

مدیر فرهنگسرای پایداری گفت: مسابقه کتابخوانی کتاب "سنگر مدیریت" نوشته امیرحسین دهخدایی از سوی فرهنگسرای پایداری وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در دو بخش آزمون کتبی و شفاهی برنامه ریزی شده و ویژه عموم برگزار می شود.
سعید صرامی اظهار کرد: این کتاب در مورد سردار شهید حاج اکبر آقابابایی است که از جوانان موفق و فرماندهان جنگ بوده و در این سال ها کمتر به او و سبک مدیریتش پرداخته شده است، در واقع جوانان با خواندن این کتاب می توانند از تجربه های مدیریتی این سردار شهید استفاده کنند.
وی افزود: این کتاب با تخفیف 40 درصد عرضه می شود که علاقه مندان تا 25 مرداد فرصت دارند کتاب و پاسخنامه را دریافت و تا 25 شهریورماه به فرهنگسرا تحویل دهند که بعد از بررسی، برگزیده ها معرفی می شوند.
مدیر فرهنگسرای پایداری تصریح کرد: همچنین نمایشگاهی از دوران زندگی این شهید از کودکی تا زمان شهادت در سالن شمع گلستان شهدای اصفهان برپا شده که مخاطبان می توانند در زمان دریافت کتاب از آن بازدید کنند.
گفتنی است؛ علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب و پرسشنامه می توانند به فرهنگسرای پایداری واقع در سالن شمع گلستان شهدا مراجعه و یا با شماره های 09397076242 و 03136622160 تماس حاصل کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار