جانشین رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: با توجه به تأمین مواد اولیه برای تولید ماسک سه لایه در واحدهای تولیدی استان اصفهان، میزان تولید این محصول در سطح استان به ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار عدد در روز رسیده است.
کد خبر: ۸۷۶۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲ 16 July 2020

ابراهیم جلیلی با اشاره به ابلاغیه ستاد ملی مقابله با شیوع ویروس کرونا در خصوص الزامی شدن استفاده از ماسک در اماکن عمومی و واحدهای تولیدی، اظهار کرد: دستورالعمل ستاد ملی مقابله با شیوع ویروس کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همه واحدهای تولیدی فعال در استان اصفهان ابلاغ شده است.

وی افزود: واحدهای تولیدی فعال در استان، دستورالعمل‌های ارائه شده در ابلاغیه‌های بهداشتی وزارت صمت و وزارت بهداشت را به صورت کامل رعایت می‌کنند و تاکنون مشکلی در این زمینه گزارش نشده است.

جانشین رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به اینکه فعالیت کارگران در صنایع در حالت عادی برای بهره‌برداری از ماشین‌آلات و تجهیزات مختلف با رعایت فاصله است، این روزها لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در دستور کار واحدهای خدماتی همچون رستوران‌های کارخانجات و صنایع اصفهان قرار گرفته است.

جلیلی اضافه کرد: اغلب کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی استان اصفهان، الزامات بهداشتی مربوط به دستورالعمل‌های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را در بخش‌های مختلف رعایت می‌کنند.

وی ادامه داد: معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی میزان تولید و توزیع ماسک در استان اصفهان را مدیریت می‌کند و داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، برای استفاده از ماسک در هنگام ارائه خدمات به عموم مردم الزام قانونی دارند.

جانشین رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان خاطر نشان کرد: با توجه به تأمین مواد اولیه برای تولید ماسک سه لایه در واحدهای تولیدی استان اصفهان، میزان تولید این محصول در سطح استان به ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار عدد در روز رسیده است. ماسک‌های پارچه‌ای نیز همچنان توسط واحدهای صنفی تولید و به بازار عرضه می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار