در دیدار مدیرکل راهداری با نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مطرح شد
در دیدار مدیرکل و معاونین راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان بر ضرروت همدلی و هم افزایی دولت و مجلس برای حل مشکلات راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تاکید شد.
کد خبر: ۸۸۲۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱ 01 August 2020

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مدیرکل و معاونین اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان با دکتر مهدی طغیانی نماینده مردم اصفهان در مجلس و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
در این دیدار مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان به تشریح وضعیت کنونی، ظرفیتها و مشکلات دو بخش حمل ونقل و راهداری پرداخت.
مهدی خضری در این دیدار به جایگاه استان اصفهان در حوزه راهداری و حمل ونقل جاده ای اشاره کرد و گفت: رتبه اول جا به جایی حمل ونقل کالا و رتبه سوم جابه جایی مسافر در کل کشور به استان اصفهان اختصاص دارد که خود نشان از ظرفیت بالای این بخش است.
وی ادامه داد: از سوی دیگرحجم بالای تردد ناوگان سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی استان اصفهان به عنوان چهار راه ترانزیت کشور، هزینه حفظ و نگهداری 12 هزار کیلومتر از راه های استان را به شدت افزایش داده است.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: به تناسب ظرفیت های بسیار بالای استان مشکلات راهداری و حمل ونقل نیز گسترده و پیچیده است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ضمن استماع گزارشات مدیرکل و معاونین اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان بر هماهنگی و تشریک مساعی دولت و مجلس برای حل مشکلات مردم تاکید کرد.
طغیانی استفاده از کلیه ظرفیت ها برای حل مشکلات حمل ونقل و راهداری استان اصفهان را ضرروی اعلام کرد و گفت: استفاده از تکنولوژی های روز برای پاسخگویی به نیاز رانندگان باید در دستور کار قرار گیرد.
وی همچنین از پیگیری های ویژه برای جذب اعتبارات در حوزه راهداری و تلاش برای نوسازی ناوگان این بخش در خبر داد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار