روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه ذوب‌آهن با صدور بیانیه‌ای به نحوه قضاوت داوران در دیدارهای اخیر تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه اعتراض کرد.
کد خبر: ۸۸۲۸۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷ 01 August 2020

در متن منتشر شده از طرف باشگاه ذوب آهن اصفهان آمده است: "دیگر کار از اشتباه، خطای دید و داور انسان جایز الخطاست گذشته است!؟ آنچه در طول این فصل و بویژه در هفته های اخیر بر سر تیم فوتبال ذوب‌آهن آمده است را با هیچ حرف و سخنی نمی‌توان توجیه کرد؟! در این فصل اشتباهات فاحش و مکرر داوری تیم فوتبال پرافتخار ذوب آهن را در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار داده و هیچکس هم پاسخگو نیست!، اشتباهاتی که از مرز سهوی بودن فراتر رفته و عذرخواهی های پیاپی مسئولین هم دردی را از شرایط کنونی ما دوا نخواهد کرد.
در ادامه بیانیه باشگاه ذوب آهن افزوده شده است : اشتباهات تاثیرگذار داوری در حداقل ٩ دیدار این فصل جایی برای دفاع باقی نمی‌گذارد و در همین چند مسابقه اخیر نیم فصل دوم رقابت‌ها، تیم فوتبال ذوب آهن به طور مستقیم و با مستندات موجود، از قضاوت اشتباه تیم های داوری دیدار با استقلال تهران، سپاهان، پیکان، پدیده شهر خودرو، ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان  ضربه خورده است.
این باشگاه افزود: به عنوان مثال و شاهدی بر این مدعا، در مسابقه با تیم فوتبال ماشین سازی تبریز همه جامعه فوتبال ایران به عینه مشاهده کردند که دو گل صد درصد سالم ذوب آهن نادیده انگاشته شد و کاپیتان خوش اخلاق تیم فوتبال ذوب آهن اخراج شد و از طرفی در مسابقه شب گذشته هم گل مردود و صد در صد آفساید تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان و خطا و اخراج کاملا اشتباه نژاد مهدی مدافع تیم فوتبال ذوب آهن به علاوه اشتباهات ریز و درشت دیگر، نشانگر همین مساله است که اراده ای فراتر از اشتباهات داوری معمول، ذوب آهن را نشانه رفته است.
این باشگاه در ادامه ادعا کرد که گویا در جلسه های پشت پرده فوتبال ایران به این استدلال و نتیجه رسیده اند که یک تیم لیگ برتری برای استان اصفهان کافی است و جای بسیار تاسف دارد که به اذعان همه و همه، فوتبال اصفهان و دو تیم اصفهانی ذوب آهن و سپاهان از سالیان گذشته تاکنون، افتخارات بیشماری را برای فوتبال این مرز و بوم رقم زده اند که بر همگان عیان است ؛ علاوه بر اینکه دو باشگاه ساختارمند و به معنای واقعی باشگاه ذوب آهن و سپاهان، در عرصه ورزش کشور چه در حوزه بانوان و چه در حوزه آقایان خدمات کتمان ناپذیری را به ورزش این سرزمین ارائه کرده اند ؛ در هر حال به نظر می رسد که آنچه بر سر ذوب آهن در حال رقم خوردن است دیگر جای هیچگونه توجیه، عذرخواهی و اغماضی نداشته و چنانچه این روند ادامه شوم خود را رقم زند، در شرایط کنونی فوتبال ایران، دیگر نه از تاک نشانی خواهد ماند و نه از تاک نشان.

شب گذشته تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مقابل نفت با نتیجه مساوی یک بر یک متوقف شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار