شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: در ادامه برنامه های افتتاحیه هفتگی، این هفته و به مناسبت عید سعید غدیر، 80 دستگاه اتوبوس جدید شهری به ارزش ۲۲۵۰ میلیارد ریال با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی وارد ناوگان اتوبوسرانی اصفهان می شود.
کد خبر: ۸۸۴۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰ 06 August 2020

به گزارش تابناک به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی با اشاره به خرید اتوبوس های جدید برای ورود به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اصفهان، اظهار کرد: 80 دستگاه اتوبوس اسکانیا از آخرین نسل اتوبوس های اروپایی و با استانداردهای روز در مدار بهره برداری قرار می گیرد و انشاا... 20 دستگاه دیگر نیز با نهایی شدن خرید به ناوگان اضافه می شود.
شهردار اصفهان به اهمیت بهره مند شدن مردم از این اتوبوس ها در شرایط کنونی اشاره کرد و گفت: اضافه شدن 80 دستگاه اتوبوس به ناوگان به بهبود کیفیت ارائه خدمات و فراهم شدن بستر لازم در فاصله گذاری فیزیکی بهتر و همچنین به راحتی بیشتر شهروندان کمک می کند تا شهری آرام، سفری راحت و هوای پاک را برای مردم به ارمغان آورد.
وی تصریح کرد: این اتوبوس ها به صورت خطی و کریدوری در تمام خطوط شهر تقسیم خواهد شد و خطوطی که دارای ناوگان با عمر بیشتری هستند در اولویت استفاده از این اتوبوس ها خواهند بود.
نوروزی اظهار کرد: همچنین یکی از برنامه های ما در حوزه ناوگان اتوبوسرانی در کنار نوسازی ناوگان، بازسازی اتوبوس ها است که در این زمینه سال گذشته 50 اتوبوس بازسازی شده و به ناوگان بازگشت و امسال هم بازسازی 700 دستگاه اتوبوس در دستور کار قرار دارد.
شهردار اصفهان تصریح کرد: افتتاحیه های عمرانی خدماتی شهرداری اصفهان در مناطق و محلات مختلف در سال جاری هر هفته در قالب برنامه های «هر یکشنبه، یک افتتاح» برگزار می شود، این هفته به دلیل تقارن با عید سعید غدیر و همزمان با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان، ورود 80 دستگاه اتوبوس جدید شهری به ناوگان اتوبوسرانی اصفهان برنامه ریزی شد که به دلیل لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، این افتتاحیه در روز عید و در قالب برنامه تلویزیونی " زنده رود" شبکه اصفهان برگزار شده و به مردم اطلاع رسانی خواهد شد..

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار