حجت‌الاسلام توسلی:
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت: مسئولان باید به ظرفیت‌های خوب سرمایه‌گذاری در موقوفات شهرستان اصفهان توجه داشته باشند.
کد خبر: ۹۰۸۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵ 11 October 2020

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام اصغر توسلی با حضور در یکصد و چهل و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان در آستانه هفته وقف با بیان اینکه 80 درصد موقوفات شهر اصفهان منفعتی و 20 درصد منفعتی است، اظهار کرد: این موقوفات می‌توانند در زمینه‌های آموزشی، ورزشی، بهداشت و درمان به مردم خدمات ارائه ‌کنند.
وی با بیان اینکه چنانچه شهرداری مشارکت کند می‌توان در شهر اصفهان از ظرفیت‌های اداره اوقاف برای توسعه ارائه خدمات به مردم استفاده کرد، افزود: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در موقوفات در استان اصفهان بسیار زیاد است، در این زمینه در بخش رفاهی تفریحی، آموزشی، بهداشت و درمان و گردشگری و ... می‌توان در مبحث سرمایه‌گذاری مشارکت کرد.
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان با بیان اینکه در زمینه مباحث معشیتی با شورای شهر و شهرداری‌های مناطق همکاری داشته‌ایم، ابراز داشت: رویدادهای خوبی را در این زمینه در شهرستان اصفهان داشتیم و این روند را ادامه خواهیم داد.
وی تاکید کرد: چنانچه سرمایه‌گذاری‌های خوب وبرنامه‌ریزی شده در خصوص موقوفات انجام دهیم می‌توان سرمایه‌های زیادی را به شهر اصفهان برگرداند.
حجت‌الاسلام توسلی با بیان اینکه اجرای امینانه نیات واقفان خیر اندیش در دستور کار ویژه قرار دارد، گفت: در این زمینه چنانچه همکاری دیگر دستگاه‌ها را داشته باشیم می‌توانیم عملکرد بهتری در این زمینه داشته باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار