قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: حوزه معاونت عمرانی این موسسه خیریه با هدف تخصصی کردن اقدامات ساخت و ساز و نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده از سوی این خیریه راه‌اندازی شد.
کد خبر: ۹۰۸۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴ 12 October 2020

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی با بیان اینکه این موسسه خیریه بیش از سه دهه است که در حوزه تخصصی مسکن فعالیت دارد، اظهار کرد: ساخت و ساز مسکن ارزان قیمت برای نیازمندان نیز از جمله فعالیت‌های این خیریه است که تاکنون نیز دستاوردهای خوبی را به همراه داشته است.
وی با بیان اینکه تولید مسکن استاندارد نیز مورد تاکید خیران فعال در موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن است، تصریح کرد: از این رو با برنامه‌ریزی صورت گرفته راه‌اندازی معاونت عمرانی و در زیر مجموعه آن دفتر فنی ساختمان در این موسسه در دستور کار قرار گرفت.
قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن اضافه کرد: با راه‌اندازی این معاونت تخصصی نظارت جدی بر روند ساخت و ساز، کیفیت محصولات خریداری شده، رعایت استانداردهای لازم برای تامین ایمنی ساختمان‌های در دستور کار است و تسهیل در روند اجرای پروژه‌های ساختمانی صورت می‌گیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار