جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان، از مساعدت ویژه این فرماندهی به مناسبت هفته ناجا برای مشمولان غایبی که هر چه زودتر خود را معرفی کنند خبر داد.
کد خبر: ۹۱۱۱۰۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶ 21 October 2020

به گزارش تابناک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا هاشمی‌فر، با اشاره به مساعدت ویژه به مناسبت هفته ناجا برای مشمولانی که بیش از یک سال از غیبت آنها گذشته، اظهار کرد: در صورتی این افراد هرچه زودتر خود را معرفی کنند در نیروهای مسلح استان اصفهان پذیرش و در همین استان نیز دوره آموزش و ادامه خدمت وظیفه عمومی خود را انجام خواهند داد.

وی با بیان اینکه عدم معرفی مشمولان آنان را با محرومیت‌های اجتماعی همچون استخدام در دستگاه‌های دولتی و … مواجه خواهد کرد، اظهار کرد: برابر قانون مؤسسات دولتی و غیر دولتی از قبیل، کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، شرکت‌ها، بنگاه‌ها، مغازه‌ها، تعمیرگاه‌ها و … چنانچه مبادرت به بکارگیری مشمولان غایب کنند با جریمه‌های سنگین روبرو می‌شوند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: مشمولانی که غیبت دارند و تاکنون نسبت به معرفی خود اقدام نکردند، این غیبت مانع از رسیدگی به درخواست معافیت پزشکی آنها نمی‌شود و اگر چنانچه بیماری خاصی دارند و بر اساس آن واجد شرایط دریافت معافیت پزشکی می‌شوند باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: اگر مشمولی خدای ناکرده به بیماری کرونا مبتلا شده باشد تا زمانی که وضعیت وی به حالت عادی برگردد و بهبودی کامل را حاصل کند باید مدارک پزشکی خود را به معاونت وظیفه عمومی استان ارائه کند تا برای وی معافیت پزشکی موقت صادر شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار