مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اجرای طرح آمران سلامت در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان خبر داد.
کد خبر: ۹۱۲۰۸۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵ 26 October 2020

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ علی محمدهاشمی در جلسه شبانه ستاد مقابله با کروناویروس و هماهنگی اجرایی طرح آمران سلامت که با حضور معاونان و مدیران ستادی جمعیت هلال احمر استان اصفهان برگزار شد ، خاطرنشان کرد : این طرح در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری از 5 لغایت 15 آبان ماه با مشارکت جوانان و داوطلبان در سطح شعب و مرکز استان برگزار خواهد شد .

وی با عنایت به اشاره  مقام معظم رهبری و تاکید ریاست جمعیت هلال احمر مبنی بر حضور نیرو‌های داوطلب در ماه‌های اول شیوع بیماری و خدمات مؤثر آنان در امر مقابله و پیشگیری از این بیماری منحوس و تداوم این فعالیت‌ها و استفاده از  نیرو‌های داوطلب نیک اندیش و جوانان با ایمان ، تصریح کرد : جمعیت هلال احمر در سراسر استان با بهره گیری از تمامی ظرفیت های خود نسبت به اجرای شیوه نامه آمران سلامت اقدام خواهد کرد .

محمدهاشمی افزود : بر این اساس همه شعب جمعیت هلال احمر استان با به کارگیری اعضای جوان و داوطلب آموزش دیده و مجرب به عنوان آمران سلامت در قالب تیم های سه نفره با برپایی ایستگاه‌های ثابت و سیار در مکان‌های پردد و شلوغ از قبیل فروشگاه‌ها، میادین اصلی شهرها ، ترمینال‌های مسافربری و ... حضور پیدا کرده و نسبت به آگاه سازی مردم در جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اقدام خواهند کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پایان از عموم مردم درخواست کرد با رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی ، فاصله گزاری فیزیکی و زدن ماسک به صورت صحیح ،آمران سلامت را در کمک به تامین سلامت شهروندان یاری نمایند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار