استاندار اصفهان:
استاندار اصفهان از تشکیل کمیته ویژه مبارزه با کرونا در کاشان و آران و بیدگل خبر داد و گفت: تصمیم‌های مهمی عصر روز سه‌شنبه در نشست این کمیته گرفته خواهد شد.
کد خبر: ۹۱۲۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷ 27 October 2020

عباس رضایی در دیدار معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با نماینده ولی‌فقیه در شهرستان کاشان افزود: وضعیت استان اصفهان به لحاظ بیماری کووید- ۱۹ خوب نیست و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پنج نقطه از این استان را جزو ۴۳ شهرستان با شرایط بحرانی کشور اعلام کرده است.

وی با اشاره به سفر هفته گذشته خود به این شهرستان تصریح کرد: وضعیت استفاده از ماسک در کاشان خوب نبود و مردم کمتر از ماسک استفاده می‌کردند اما امروز هم استفاده مردم این شهر نسبت به اصفهان کم است.

استاندار اصفهان بیان کرد: با توجه به اینکه دارالمومنین کاشان مردم فهیمی دارد که همواره در مقاطع مختلف از نظام اسلامی حمایت کردند، این گونه استقبال کردن نسبت به استفاده از ماسک زیبنده شهرستان نیست.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های محله‌محور در استان اصفهان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها از همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه بسیج و شهرداری‌ها به عنوان محله‌یار بهره‌گیری خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار