استاندار اصفهان گفت: اگر مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند ناچار به تصمیم گیری در خصوص تعطیلی‌ها در بخشهای مختلف این استان هستیم.
کد خبر: ۹۱۲۹۸۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳ 29 October 2020

به گزارش تابناک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی با اشاره به اخبار کرونا در کشور گفت: از مردم فهیم استان درخواست می‌کنم پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و شست و شوی دست‌ها را به صورت کامل رعایت کنند تا ناچار به تعطیلی نباشیم.

استاندار اصفهان تصریح کرد: با توجه به فهم و شعور بالای مردم استان اصفهان انتظار دارم سرمشق و الگوی رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای کل کشور باشند.

وی استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را اقدامی فرهنگی دانست و اظهار کرد: باید این اصل فرهنگی را باور داشته باشیم.

رضایی اضافه کرد: در فولاد مبارکه ۲۱ هزار و در ذوب آهن ۱۶ هزار نفر کارگر و کارمند وجود دارد که حتی یک نفر فوتی ناشی از کرونا نداشتیم زیرا مدیریت مجموعه و اعضا به رعایت پروتکل‌ها توجه داشتند.

استاندار اصفهان گفت: در زمان حاضر یکی از مصداق‌های بارز امر به معروف و نهی از منکر رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و  اگر برخی قصد داشته باشند تا عامدانه باعث مرگ دیگران شوند حکومت موظف است وارد عمل شود.

وی بیان کرد: اگر مغازه‌داری ماسک نمی‌زند نباید از آن جنس خرید یا اگر خریدار ماسک نزده باشد نباید فروشنده به وی جنس بفروشد که باید این فرهنگ در میان مردم به وجود بیاید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار