معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: جاده‌های منطقه غرب و شرق این استان بیش از محورهای دیگر نقاط به اصلاحات زیرساختی نیاز دارد.
کد خبر: ۹۳۱۸۲۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴ 12 January 2021

فرزاد دادخواه افزود: جاده‌های منطقه غرب و شرق استان شرایط خوبی ندارد و مرمت و اصلاح آن در اولویت این نهاد قرار گرفته است.

وی بیان ‌کرد: روکش و آسفالت جاده نجف آباد، تیران و داران در دستور کار قرار گرفته و فرآیند اداری مزایده در حال انجام است تا پس از طی مراحل، عملیاتی  شود.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان در خصوص روکش جاده سد زاینده رود گفت: بهبود وضعیت این مسیر مواصلاتی و پرتردد در منطقه غرب اصفهان لازم و در اولویت قرار گرفته است.

وی یادآور شد: بخشی از راه‌های اردستان، نطنز و کاشان نیازمند اصلاحات، آسفالت و روکش است که رفع مشکلات راه‌های این بخش جز پروژه‌های مهم راهداری و حمل و نقل استان است.

وی با اشاره به روند رو به افزایش قیمت قیر و اجرای پروژه‌های راهداری اظهارداشت: برای هر کیلومتر آسفالت جاده‌ها  هشت میلیارد ریال اعتبار نیاز است و این روزها روند روبه رشد قیمت قیر را تجربه کردیم و با وجود کمبود بودجه و نیاز راه‌ها کار متوقف نشده و فعالیت‌های راه‌سازی انجام می شود.

دادخواه، تعاملات بین بخشی و مدیریت محلی در هر شهرستان را در پیشرفت کار موثر بیان ‌کرد و یادآور شد: همکاری دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و فرمانداران در حوزه راهداری و حمل و نقل موجب خدمت رسانی بیشتر بهتر شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار