رئیس هیئت ورزش کارگری استان اصفهان گفت: به زودی مجموعه ورزشی کارگران شهرستان شاهین شهر و میمه احداث می شود.
کد خبر: ۹۳۹۲۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸ 09 February 2021

قاسم ستاری اظهار داشت: با بیان اینکه در استان اصفهان بیش از 1 میلیون و 750 هزار نفر کارگر رسمی وجود دارد اظهار داشت: ورزش از اهمیت بالایی برای رشد و تعالی انسان برخوردار است و این موضوع در حوزه کارگری مضاعف می‌شود؛ کارگران طلایه داران تولید هستند و هر چه این جمعیت از سلامت جسمانی و روحی فراوانی برخوردار باشد، کشور هم در شرایط بهتری قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: اهميت ورزش و تزريق نشاط اجتماعي در محيط هاي كاري افزون بر آن كه موجب شكل گيري يك انسجام گروهي در بين كارگران مي شود، افزايش راندمان كاري را نيز به دنبال خواهد داشت.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان اصفهان افزود: در همین راستا دفتر هیئت ورزش کارگران شاهین شهر و میمه با حضور مسئولین ورزشی شهرستان در محل ورزشگاه ملت واقع در خیابان بهداری شهر شاهین شهر طی مراسمی با حضور آقایان دکتر صالحی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، پور مهدی معاونت اداره ورزش، حکمیان رئیس هیات ورزش کارگران شهرستان، رضایی رئیس هیات فوتبال شهرستان روز شنبه مورخ 18 بهمن افتتاح شد تا بتوانیم به خانواده بزرگ کارگران این شهرستان نیز خدمات ورزشی شایسته ای ارائه کنیم.
قاسم ستاری در ادامه خاطر نشان شد: به همین منظور اقدامات لازم به منظور دریافت ۱۰هزار متر مربع در شهرک پردیس شاهین شهر و در مجموعه منازل مسکن مهر این شهر انجام شده است که با طی مراحل پایانی کار و تایید اداره راه و شهرسازی کلنک آن مجموعه نیز به زودی زده می شود.
وی در پایان افزود: این امر به همت و تلاش نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی جناب آقای حاجی و پیگیری های مجدانه و مستمر جناب آقای مهندس علینقی سرپرست محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهین و میمه و آقای مهدی حکمیان رئیس هیئت ورزش کارگران شهرستان شاهین شهر و میمه محقق شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار