مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: احیای موقوفات بخش بهداشت و درمان را در دستور کار داریم و سعی داریم از این ظرفیت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بهره برداری لازم را داشته باشیم.
کد خبر: ۹۳۹۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲ 09 February 2021

حجت الاسلام محمد حسین بلک در دیدار با طاهره چنگیز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن قدردانی از فعالیت‌‌های ایثارگرانه کادر درمان در بحران شیوع کرونا اظهار داشت: قدردانی از کادر درمان در تون هیچ کس نیست و فقط می توتان قدردانی زبانی را انجام داد.
وی با بیان اینکه باید هر کار تخصصی توسط اهل آن انجام شود، گفت: در این زمینه اوقاف در ابعاد وسیعی موقوفه دارد که از آن جمله در بخش کشاورزی، آموزش و پرورش، کادر درمان، ورزش و ... است که اعتقاد داریم برای هر کدام باید متولیان همکاری داشته باشند تا بتوانیم بهره برداری بهتری از این موقوفات داشته باشیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه برای این امر تعامل و نشست‌هایی را با بخش های مختلف داشته‌ایم و موفقیت‌هایی را به دست آورده‌ایم که نتیجه آن امضای تفاهم نامه بوده است، ادامه داد: در بحران کرونا سعی داشتیم ظرفیت موجود در بخش بهداشت و درمان را در اختیار کادر درمان قرار دهیم.
وی با بیان اینکه در موقوفات استان اصفهان موارد بالقوه‌ای وجود دارد که می توان از آن بهره برداری کرد، اضافه کرد: ما عرصه‌هایی را داریم که می تواند به فضای مناسبی برای بهداشت و درمان ایجاد کند.
حجت الاسلام بلک با بیان اینکه برخی از موقوفات بهداشت و درمان باید احیا شود، افزود: در ای زمینه در ورنامخواست موقوفه‌ای در این راستا داریم که باید هر چه زودتر احیا و مورد بهره برداری قرار گیرد که با وزیر راه در حال حل این مشکلات هستیم.
وی با بیان اینکه تعامل بیشتر برای احیای موقوفات بهداشت و درمان را در دستور کار داریم، گفت: برای این امر سعی داریم در زمینه ثبت موقوفات جدید بهداشت و درمان را مورد توجه قرار دهیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار