مدیر روابط عمومی این مجموعه با تبیین تلاش های انجام شده در ایام جشنواره گفت: ما در قلب شهر تلاش کردیم که با بهره گیری از تمامی امکانات موجود و البته با توجه به شرایط خاص امسال به سبب وجود ویروس کرونا، لحظات ماندگاری را برای مردم و علاقه مندان به هنر هفتم رقم بزنیم.
کد خبر: ۹۴۰۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹ 13 February 2021

محمد حسین عبدالهی ادامه داد: در این 8 روز که پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر میزبان جشنواره بود، لحظه به لحظه همه دست اندرکاران در ستاد اجرایی، حفظ سلامت مردم را اولویت اول در همه امور قرار دادند و به لطف خدا با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی محلی امن را برای هنردوستان شهرمان فراهم نمودیم.

مدیر روابط عمومی اصفهان سیتی سنتر در پایان ضمن تشکر از همه اعضای ستاد اجرایی جشنواره فیلم فجر افزود: در این جا می بایست از هنرمندان و اصحاب محترم رسانه که در ایام جشنواره نیز مانند همیشه همراه ما بوده اند، تشکر و قدردانی نمایم و همچنین از مردم که سرمایه های اصلی مجموعه قلب شهر هستند نیز به سبب کمک و همراهی شان برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی، هنری نهایت قدردانی را داشته باشم. امید است در سال آینده و به دور از این شرایط خاص، میزبان جشنواره ای باشکوه تر برای مردم عزیز باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار