پزشک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: آزمایش کرونای همه بازیکنان و مجموعه این تیم قبل از بازی با فولاد خوزستان منفی اعلام شد.
کد خبر: ۹۴۴۱۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸ 27 February 2021

امیرحسین شریفیان پور گفت: روز گذشته همه بازیکنان مربیان و عوامل اجرایی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مورد آزمایش کوید ۱۹ قرار گرفتند و پاسخ کلیه تست‌ها منفی شد.

وی اظهار داشت: در نیم فصل اول مسابقات و پس از سفر به آبادان در شرایط کرونایی تعدادی از بازیکنان ما به این ویروس مبتلا شدند که پس از بازگشت باوجود رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت اپیدمی در تیم ما شیوع پیدا کرد.

پزشک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: در بازی با شهر خودرو در کل ۱۳ بازیکن در اختیار داشتیم و نگرانی ما از این است که این اتفاق بازهم برای ما تکرار شود.

وی اظهار داشت: کلیه شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت می‌کنیم اما چه تضمینی وجود دارد که افرادی که در این سفر با آنها در تماس هستیم این پروتکل‌ها را رعایت کرده باشند.

شریفیان پور گفت: عوامل برگزاری مسابقه،ترانسفر، افراد حاضر در فرودگاه و افرادی که در هتل‌ها حضور دارند و آن هم در شرایطی که خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفته خطر آفرین است.

پزشک تیم ذوب آهن افزود: علاوه بر بازیکنان و عوامل تیم خانواده آنها نیز نگرانی‌های زیادی بابت حضور تیم در خوزستان دارند و این ایام را با استرس سپری می‌کنند.

وی تصریح کرد: مکاتبات خود را در این زمینه با فدراسیون فوتبال انجام داده‌ایم وامیدوار هستم که این بازی هم ختم به خیر شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار