آیین اختتامیه چهارمین جشنواره کشوری رویش روز سه شنبه با معرفی نفرات برتر بخش‌های مختلف این رویداد فرهنگی در اصفهان برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸ 02 March 2021

در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره کشوری رویش که در تالار شهروند اصفهان برگزار شد، نفرات برتر کشوری در زمینه‌های هنری و نمایندگان کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی برتر معرفی شدند.

در پایان این جشنواره نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند:

رشته شعر کلاسیک 

نفر اول: حسن فردوسی پورازاستان اصفهان
نفر دوم : حسن خلجی ازاستان زنجان
نفرات سوم مشترک: مرجان اکبر زاد ازاستان اصفهان  و محمد شفیعی فر ازاستان قزوین

رشته شعر نو
نفر اول: زهرا ایروانی ازاستان گلستان
نفر دوم : زهرا حیدری ازاستان بوشهر
نفر سوم مشترک  : داود کوچکی فشکی ازاستان البرز   مهدیس غنی زاده ازاستان بوشهر

رشته ترانه
نفر اول : روح اله مطلبی ازاستان تهران
نفر دوم : آنیتا صفایی پور از استان خراسان رضوی

رشته داستان کوتاه
نفر اول :عاطفه مشعلی زاده ازاستان خوزستان
نفر دوم :مریم رضائی ازاستان مرکزی
نفر سوم :امینه گل زاده ازاستان خوزستان

رشته نثر ادبی
نفر سوم : پیام عباسی ازاستان بوشهر

رشته نقاشی
نفر اول : مرجان نیک جاه  از استان قزوین
نفر دوم : مهدیه حقیقت جو  از  استان تهران 
نفر سوم : فاطمه محمدی از استان کرمان

رشته خوشنویسی
نفر اول : حمید بهرامی ازاستان اصفهان
نفر دوم : عالیه سامعی ازاستان تهران
نفر سوم : سید مهرداد مهرابی ازاستان مرکزی

رشته طراحی
نفر اول : زهره رجب زاده برجی ازاستان تهران
نفر دوم : فاطمه جعفری ازاستان البرز
نفر سوم : محمدامین نوشادی ازاستان بوشهر

رشته مصنوعات شیشه ای
نفر سوم : نگین مزینانی ازاستان اصفهان

آثار حجمی
رتبه شایسته تقدیر: زهره خالقی ازاستان کرمانشاه

رشته طراحی پوستر 
نفر اول : محمدعلی ناصری ازاستان تهران
نفر دوم : مهدیس غنی زاده ازاستان بوشهر
نفر سوم : شقایق پاکی پودنکی ازاستان فارس

رشته فرش و گلیم
نفر اول: منصوره ملکوتی خواه از استان اصفهان
نفر دوم:مریم برزه کار از استان اصفهان
نفر سوم: گلزار شریفی از استان زنجان

رشته مصنوعات فلزی
نفر اول: ذوالفقار سلیمانی دهقی از استان اصفهان
نفر دوم: مینا بهرامی از استان اصفهان
نفرات سوم مشترک  : مریم بازرگان ازاستان زنجان و امیررضارضوانی قمشلوئی ازاستان قزوین

رشته مصنوعات پارچه ای
نفر اول : فاطمه یزدانی راد از استان خراسان جنوبی
نفر دوم : آرزو ضیا لاری از استان اصفهان
نفرات سوم مشترک: ناهید مروثی ازاستان اصفهان و سعید محمودیه ازاستان اصفهان

رشته تک نوازی دستگاهی ایرانی ازملودی
نفر اول : محمد مهدی سلجوقی از استان کرمان
نفر دوم : منا صائمی از استان اصفهان
نفر سوم : مجید فرهمندی از استان فارس

رشته تک نوازی دستگاهی ایرانی ازکوبه ای
نفر اول : زهرا کاظمی ازاستان اصفهان
نفر دوم : سید حسن پورمیر ازاستان مازندران
نفرات سوم : نگین شریفی  ازاستان گلستان ،امیرحسین باکوئی  ازاستان مازندران و صدف تکش ازاستان تهران

رشته تک نوازی پاپ
نفر سوم : مهناز کاظمی پور ازاستان اصفهان

رشته  گروه نوازی موسیقی دستگاهی ایرانی
نفر اول  : علی زارع  ازاستان فارس
نفر دوم : پریسا آقاجان ازاستان اصفهان

رشته  گروه نوازی ارکسترال کلاسیک
نفر سوم : غزاله صادقی زاده ازاستان اصفهان

رشته تک خوانی پاپ
نفر اول : امیر نصراللهی ازاستان اصفهان
نفر دوم : احسان حشمتی ازاستان البرز
نفر سوم : محمد عسکرنژاد فراغه ازاستان یزد

رشته تک خوانی نواحی ایرانی و مقامی
نفر اول : عبدالغفور محمدزاده ازاستان خراسان جنوبی

رشته تک خوانی دستگاهی موسیقی
نفر دوم  : سجاد وفادار نژاد از استان سیستان و بلوچستان 
نفر سوم : امید بخشی از استان همدان

رشته  گروه خوانی سرود و آهنگ های انقلابی 
نفر سوم : آزاده محمدی ازاستان اصفهان

رشته فیلم کوتاه
رتبه شایسته تقدیر : زهرا علیدادی ازاستان چهارمحال و بختیاری

رشته فیلم مستند 
رتبه شایسته تقدیر : عاطفه داودی ازاستان زنجان

رشته تئاتر
رتبه  اول تئاتر صحنه ای : محمدجواد رضوانی الاصل ازاستان تهران
رتبه  شایسته تقدیر  تئاتر آئینی : امیرعباس امیری ازهمدان
رتبه  شایسته تقدیر  تئاتر رادیوئی  : لیلا جلیل پور ازاستان آذربایجان شرقی

رشته فیلم نامه نویسی
رتبه شایسته تقدیر : فریباالسادات جعفری ازاستان اصفهان

رشته  عکس
نفر اول : سیدصادق هاشمی ازاستان اصفهان
نفر دوم : نگین محمدی فرد ازاستان اصفهان
نفر سوم : سیمین جلیلی ازاستان اصفهان

رشته سفالگری
نفر دوم : سارا فرجی ازاستان اصفهان
نفر سوم : زهره سادات کوه بر ازاستان قم

رشته نگارگری و تذهیب
نفر اول : سمیه رشیدی ازاستان خراسان رضوی
نفر دوم : لیلا بهروزی مطلق ازاستان خراسان رضوی
نفرات سوم  مشترک : راحیل نیک مقامی ازاستان قم و معصومه احمد پور بوشهری ازاستان بوشهر

رشته مصنوعات چوبی
نفر اول ازامیرحسین گودرزی ازاستان فارس
نفر دوم : سارا فرجی ازاستان اصفهان
نفر سوم : محمد محمدی ازاستان کرمان

رشته ایده برتر
نفر اول : هانیه رکابدار ازاستان همدان
نفر دوم : امیر حسین گودرزی ازاستان استان فارس
نفر سوم : فاطمه دهقان نیری ازاستان یزد

کانون ایثار و شهادت و دفاع مقدس
کانون اول ایثار و شهادت : کیانوش حیاتغیبی ازاستان چهارمحال و بختیاری
 کانون شایسته تقدیر ایثار و شهادت : زینب کوچکی ازاستان اصفهان
کانون سوم دفاع مقدس : حسین ربیعی ازاستان چهارمحال و بختیاری 

کانون کارآفرینی
کانون اول : امیرحسین گودرزی ازاستان فارس
کانون  دوم : سینا حسنی نژاد ازاستان آذربایجان غربی
کانون سوم : عشرت مجیدی ازاستان کردستان

کانون های ورزش و فرهنگ نجوم و ستاره شناسی ایران شناسی و گردشگری
کانون سوم ورزش و فرهنگ  : معین نجفی شعاع ازاستان ایلام
کانون  دوم نجوم : صدف صیدخانی ازاستان ایلام
کانون دوم ایران شناسی و گردشگری: میلاد آقائی ازاستان کردستان

کانون های حجاب و فاف قران و عترت نماز
کانون دوم حجاب و عفاف : رعنا اکبرنژاد ازاستان ایلام
کانون سوم حجاب و عفاف : زینب پسندازاستان چهارمحال و بختیاری
کانون دوم  قران و عترت : رضوان ترکمان پری ازاستان همدان
 کانون سوم مهدویت : عاطفه هاشم نیا ازاستان ایلام
کانون سوم نماز : سید مجید رضایی ازاستان ایلام

کانون هلال احمر
 کانون اول   : یاسمن جعفری ازاستان زنجان
 کانون دوم   : فاطمه ناخدا ازاستان خوزستان
 کانون سوم  مشترک : فاطمه فتاحی ازاستان ایلام
 کانون سوم  مشترک هلال احمر :مجتبی سرفراز ازاستان چهارمحال و بختیاری

کانون همیاران سلامت
 کانون دوم : سارا محمدی از استان ایلام
 کانون سوم : حامد مهربان  از استان چهارمحال و بختیاری

 چهارمین جشنواره کشوری کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی «رویش»  درسالجاری به عنوان یکی از بزرگترین جشنواره‌های دانشگاهی کشور،به میزبانی دانشگاه پیام نور استان اصفهان برگزار شد و در این  رویداد ۲ هزار و ۴۲۲ اثر مورد ارزیابی قرار گرفت. 

مهمترین اهداف برگزاری جشنواره رویش دانشگاهی، نهادینه سازی هویت کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه، شناسایی و معرفی استعدادهای شاخص و ناب دانشجویی در حوزه کانون‌ها،تشویق و ترغیب جامعه دانشگاهی به فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی و  ترویج فعالیت گروهی و قانونمند در دانشگاه است.

پنجمین جشنواره کشوری کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی «رویش» سال آینده به میزبانی دانشگاه پیام نور فارس در شیراز برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار