رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در شهر اصفهان در ساعات بعد از ظهر و از ساعت ۱۷ تا ۲۲ اجرایی می‌شود.
کد خبر: ۹۵۲۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۰ 03 April 2021

سرهنگ علی مولوی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی شهر اصفهان اظهار داشت: وضعیت ترافیکی اصفهان روان است و می‌توان گفت تردد در این شهر بسیار کم شده است.

وی با بیان اینکه در روز گذشته نیز بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا محدودیت تردد در تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی اصفهان در روز گذشته اعمال شد، ابراز داشت: در این زمینه از مردم فهیم اصفهان به دلیل همراهی بسیار خوب در زمینه عدم ورود به تفرجگاه‌ها قدردانی می‌کنیم.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان با بیان اینکه نیروهای راهور از ۵.۳۰ دقیقه صبح تا پایان شب در پارک ناژوان و شمال و جنوب رودخانه زاینده رود حضور داشتند، ابراز داشت: خوشبختانه هیچ تخلفی در شهر اصفهان در روز گذشته در خصوص تردد در این محورها گزارش نشد و هیچ گونه اعمال قانون در این روز در اصفهان نداشتیم.

وی در ادامه در خصوص اجرای طرح زوج و فرد در اصفهان اضافه کرد: طرح زوج و فرد بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده در ساعات بعد از ظهر و از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در شهر اصفهان اجرایی می‌شود.

سرهنگ مولوی با بیان اینکه هنوز زمان اجرای دقیق طرح زوج و فرد در اصفهان مشخص نیست، ابراز داشت: تا پایان امروز زمان دقیق اجرای این طرح نیز اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد: طرح ممنوعیت تردد شبانه ملی در اصفهان از ساعت ۲۲ تا سه بامداد همچنان ادامه دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار