معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: هشت هزار بسته معیشتی با ارزش ریالی 24 میلیارد ریال در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان استان اصفهان توزیع می‌شود.
کد خبر: ۹۶۲۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۷ 09 May 2021

حجت‌الاسلام ولی الله روان در آئین اهدای سه هزار و 500 بسته کمک معیشتی به نیازمندان شهرستان اصفهان که توسط امامزادگان شهرستان اصفهان تامین شده بود، اظهار داشت: طرح ضیافت مهربانی همزمان با سراسر کشور در جوار بقاع متبرکه استان اصفهان در حال انجام است.
وی با بیان اینکه یکی از اقدامات طرح ضیافت الهی با رویکرد اجتماعی توزیع بسته های معیشتی است، ابراز داشت: ویروس کرونا در کشور اقشار نیازمند را تحت تاثیر قرار داده است و از این رو سازمان اوقاف با توجه به رسالتی که دارد کمک به اقشار کم درآمد وضعیف در این شرایط را در دستور کار قرار داده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه بسته های کمک معیشتی در استان اصفهان از محل اجرای نیات واقفان، محل اعتبارات فرهنگی و کمک خیران تامین می‌شود، ابراز داشت: بر این اساس در ماه مبارک رمضان در استان اصفهان رزمایش ضیافت همدلی با توزیع هشت هزار بسته معیشتی در حال اجرایی شدن است.
وی با اشاره به اینکه سه هزار و 500 بسته در شهرستان اصفهان تهیه و توزیع شده است، ادامه داد: ارزش هر بسته سه میلیون ریال برآورد شده است و می‌توان گفت در مجموع هشت هزار بسته معیشتی با ارزش ریالی 24 میلیارد ریال بین نیازمندان استان اصفهان توزیع می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار