مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اصفهان از تایید اعضای هیات امنا و اساسنامه صندوق حمایت از فعالان اقتصادی این استان خبر داد.
کد خبر: ۹۹۵۹۳۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۵ 22 September 2021

محسن ایروانی افزود: این صندوق پیش از این درگروه اقدام و شورای گفت وگوی استان پیشنهاد شده بود.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری اصفهان تصریح کرد: این صندوق قصد دارد به توسعه اقتصادی استان در زمینه تامین منابع مالی، طرح‌های اولویت‌دار و نیز طرح‌های اقتصادی که با مشکل منابع مالی و مسائل اقتصادی مواجه هستند و از شبکه بانکی نمی‌توانند تسهیلات دریافت کنند، کمک کند.

وی ادامه داد: برخی طرح‌های اولویت‌دار و واحد های اقتصادی موجود نیاز به منابع مالی کوتاه مدت دارد و یا برخی واحدهای بحرانی هستند که این صندوق به یاری چنین واحدهایی خواهد آمد.

وی ادامه داد: اعضای هیات امنای صندوق فعالان اقتصادی امروز به تایید رسید و هفته آینده نخستین جلسه تشکیل و اعضای هیات مدیره آن مشخص می‌شود.

ایروانی گفت: تشکیل این صندوق ابتکار استان اصفهان است و قصد داریم این صندوق حمایتی را به صورت کشوری نیز تسری دهیم.

 به گفته وی صندوق حمایت از فعالان اقتصادی به منظور تحقق اهداف عالیه نظام در حمایت از رونق جهش و رفع موانع تولید و در اجرای بند ب ماده ۵ مصوبات یکصدمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اصفهان به منظور ارائه مساعدت‌های مالی،فنی،مدیریتی،حقوقی به فعالان اقتصادی تشکیل شده است و اعضای هیات امنای آن از مسوولان و مدیران کل دستگاه های اجرایی مرتبط با امر اقتصاد هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار