شناورسازی ساعت فعالیت اداره ها از یکم مهرماه

طرح شناورسازی ساعت کاری اداره ها و مدارس استان اصفهان برای شش ماهه دوم سال جاری تصویب شد.
کد خبر: ۱۱۲۶۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰ 14 September 2023

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در حاشیه ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان، گفت:شناورسازی ساعات شروع به کار کارکنان دستگاه‌ها و مدارس از جمله مهمترین موضوعات مطروحه در این نشست بود.
مهران زینلیان افزود: مطابق با مفاد این طرح، کارکنان دولت از یکم مهرماه می‌توانند ساعت آغاز به کار خود را از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۰۸:۰۰ صبح با (کسب اجازه از مدیر مربوطه) به صورت شناور قرار دهند که به همین میزان به ساعت پایانی کاری آن‌ها افزوده خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تصریح کرد: در خصوص مدارس نیز اداره کل آموزش و پرورش استان در همین بازه به فاصله‌های ۱۵ دقیقه حسب مقطع تحصیلی و پسرانه و دخترانه بودن برای حضور دانش‌آموزان زمان‌بندی و اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
وی با تأکید بر اینکه اجرای این طرح حدود ۳۰ درصد به روان شدن ترافیک درون‌شهری کمک می‌کند، گفت: این مصوبه نخست در استان تهران به تأیید شد و تصویب رسید و استان اصفهان دومین استانی است که این مصوبه را اجرایی می‌کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت:در این جلسه به منظور حفظ ایمنی و سلامت دانش‌آموزان و تسهیل عبور و مرور خودرو‌ها مقرر شد سرویس مدارس برای سوار و پیاده کردن دانش‌آموزان به حیاط مدارس وارد شود.
زینلیان خاطرنشان کرد: البته این مصوبه برای مدارسی که دارای حیاط هستند اجرایی می‌شود و با توجه به اهمیت ایمنی دانش‌آموزان این موضوع به تأیید مقام قضائی حاضر در جلسه نیز رسید.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار