انتقاد فرماندار تیران و کرون از نبود برنامه توسعه‌ای در این شهر

فرماندار تیران و کرون گفت: فقدان سند و برنامه چشم انداز در در این شهرستان مانع از بهره‌داری حداکثری از ظرفیت‌های موجود شده است.
کد خبر: ۱۰۳۴۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶ 14 March 2022

علی محمدی کیا در ستاد ساماندهی جوانان تیران و کرون افزود: تدوین برنامه و افق کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای هر منطقه‌ای به دست جوانان، توسعه را هدفمند و سرمایه‌ها را حفظ می‌کند.

وی بیان کرد: تیران و کرون دارای منابع ارزشمندی در حوزه معادن فلزی است اما کمتر از این ظرفیت استفاده شده و بیشتر به دنبال ایجاد شهرک‌های صنعتی با وجود تعارضات رفته اند و حجم درخواست‌ها به سمت صنایع بوده است.

فرماندار تیران و کرون از جوانان این شهرستان خواست تا با همفکری و همکاری مشترک بین همدیگر برای تدوین یک چشم انداز و برنامه به نقطه مشترک برسند.

وی ادامه داد: ارائه طرح و پیشنهاد برای تقویت موتور پیشران شهر ضروری است تا از روزمرگی و رکود در فعالیت ها خارج شویم.

محمدی کیا انباشت دستورالعمل ها برای سازمان های اداری را معضلی برای نظام مدیریتی کشور دانست و اظهار داشت: مدیران و کارمندان بخش زیادی از وقت خود را بر پاسخ دهی به نامه ها و انجام دستورالعمل ها صرف می کنند.

وی همکاری مشترک بین مسئولان و دبیران سازمان های مردم نهاد برای پیشبرد فعالیت ها را موثر خواند و یادآورشد: موازی کاری بین نهادهای اداری و تشکل های مردم نهاد از جمله عوامل ناکارآمدی برخی از فعالیت ها و نبود نتیجه هدفمند است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار