فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف انبار احتکار لوازم تاسیساتی به ارزش ۹۶ میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۶۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲ 12 September 2023

سردار حمید علینقیان پور روز سه شنبه افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در اجرای طرح مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در پی کسب خبری مبنی بر دپو و احتکار لوازم تاسیساتی در یکی از انبارهای شهر اصفهان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار داشت: ماموران پس از انجام تحقیقات تخصصی و کسب اطمینان از درستی موضوع طی هماهنگی با مرجع قضائی در حضور متصدی از انبار مذکور بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه ۱۶ دستگاه سرمایشی، گرمایشی یونیت خارجی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: کالاهای یاد شده بدلیل نگهداری، عرضه نشدن به بازار و همچنین ثبت نکردن در سامانه جامع انبارها مشمول جرم احتکار شده و توقیف شدند.

سردار علینقیان پور با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه را ۹۶ میلیارد ریال برآورد کردند گفت: در این رابطه مالک اصلی کالاها به پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان احضار و پس از اقدامات و تحقیقات لازم در نهایت پرونده این تخلف برای اقدامات قانونی و اتخاذ تصمیمات مقتضی تحویل اداره تعزیرات حکومتی استان شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار