مشاور رسانه ای باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان، ضمن محکوم کردن رای اخیر کمیته انضباطی اظهار کرد: باشگاه بزرگ و ریشه دار فولاد مبارکه سپاهان با رعایت شئون و اخلاق حرفه ای به فعالیت میپردازد و همواره خود را ملزم به رعایت قانون میداند.
کد خبر: ۱۱۲۶۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۵ 17 September 2023

حمید مرادی افزود: این باشگاه بزرگ در طول سالیان اخیر همواره ثابت کرده که به قانون پایبند است و رعایت اصول اخلاقی را اولویت فعالیت فرهنگی ورزشی خود میداند.

وی ادامه داد: تیم فوتبال سپاهان به عنوان یکی از نمایندگان فوتبال ایران به زودی در رقابتهای باشگاه های آسیا حضور پیدا خواهد کرد و ضرورت دارد، حمایتهای همه جانبه از این تیم صورت پذیرد چرا که این تیم نماینده جهموری اسلامی ایران است.

 اما متاسفانه شاهد این هستیم که به جای حمایت از نماینده فوتبال ایران، شاهد برخوردهای نامناسب و جوسازی علیه این تیم ریشه دار و پرطرفدار هستیم که البته دور از انتظار هم نیست!

مشاور رسانه ای باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان اضافه کرد: امروز رقبای تیم سپاهان با امکانات و بودجه های نجومی پا به میدان رقابتهای آسیایی میگذارند اما سپاهان ایران باید با جریمه سنگین - چهارصد میلیارد ریال- روبرو شود که میتواند در روحیه و انگیزه بازیکنان، عوامل فنی و هوارادان تیم تاثیرات منفی داشته باشد.

وی بیان کرد: سپاهان صرفا یک تیم فوتبالی نیست؛ بلکه دو هزار و 221 ورزشکار حرفه ای در قالب 86 تیم در 27 رشته مختلف، توسط باشگاه بزرگ فرهنگی و ورزشی فولاد مبارکه سپاهان ساماندهی شده اند، این موضوع بیانگر این است که سپاهان علاوه بر فوتبال، به سایر رشته های ورزشی توجه ویژه دارد و سرمایه گذاری های زیادی به منظور توسعه ورزش قهرمانی در راستای پیشرفت ورزش کشور انجام داده است.

مرادی تصریح کرد: از هواداران فهیم سپاهان درخواست داریم آرامش خود را حفظ کنند و ضمن حمایت همه جانبه از باشگاه، کمک کنند در فضایی آرام و به دور از تنش، صبور باشند تا موارد به صورت قانونی پیگیری شود؛ به طور قطع صدور چنین احکامی هیچ تاثیری در عزم و اراده عوامل و طرفداران باشگاه سپاهان ایران ندارد و تیم فوتبال این باشگاه نیز با همان قدرت همیشگی به رقابت با رقبا خواهد پرداخت؛ اما حق و حقوق قانونی خود را نیز از نهادهای متولی پیگیری میکند.

وی گفت: موفقیتهای سپاهان در چهار بازی اخیر در لیگ برتر برای برخی بسیار نگران کننده است و طبیعی است که تلاش کنند در مسیر موفقیت تیم سنگ اندازی کنند، اما به طور قطع با این اقدامات نه تنها خدشه ای به اراده بازیکنان و عوامل فنی تیم وارد نمیشود، بلکه با عزم و اراده ای دوچندان در رقابتها حضور خواهند داشت و رقابتی سالم را برای کسب عنوان قهرمانی تا پایان فصل با قدرت ادامه میدهیم و امیدواریم رقابتها در فضای سالم و به دور از هرگونه جانبداری و حاشیه سازی ها ادامه یابد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار