رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت:بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر گذر متناوب امواج تا اواخر هفته و فعالیت سامانه بارشی از روز جمعه تا شنبه بر روی استان است.
کد خبر: ۱۱۵۰۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱ 23 January 2024

لیلا امینی افزود: وضعیت جوی طی این مدت در اکثر مناطق به صورت کمی تا نیمه ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید به ویژه در نیمه جنوبی و فردا چهارشنبه در اکثر مناطق و گاهی به صورت تندبادلحظه ای و در شرق همراه با گردوخاک و بارش باران و برف به ویژه در نیمه غربی استان پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: بارش طی روز چهارشنبه به صورت پراکنده فقط در غرب و جنوب خواهد بود. روز پنجشنبه ناپایداریها تضعیف خواهد شد و روز جمعه با فعالیت سامانه بارشی اکثر مناطق استان نیمه ابری تا ابری گاهی وزش بادنسبتاً شدید و بارش باران و برف به ویژه در مناطق سردسیر و ارتفاعات، مه آلودگی گزارش می شود.
آنطور که رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی گفته : آب گرفتگی معابر، کاهش دید و اختلال در تردد به ویژه در محورهای مواصلاتی غرب و جنوب استان انتظار می رود و بارش ها به صورت پراکنده به و یژه در نیمه غربی و شمال استان تا اوایل هفته ادامه خواهد داشت.
دمای هوا طی 24 ساعت آینده در مناطق شمالی و غربی استان 2 تا 4 درجه کاهش خواهد داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار