نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین خدمت شهید رئیسی در ۳ سال گذشته محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف کشور بود و خدمت به مردم و علاقه به ملت در حوزه کاری ایشان به‌خوبی نمود داشت.
کد خبر: ۱۱۶۸۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۷ 22 May 2024

به گزارش تابناک اصفهان، رحمت‌الله فیروزی درباره شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان در حادثه سقوط بالگرد، اظهار کرد: همان‌گونه که وجود رئیس‌جمهور مایه برکت بود شهادت ایشان نیز مایه برکت خواهد بود و این خون‌ها هدر نخواهد رفت، همان‌طور که اکنون این شهادت سبب اتحاد و همدلی بیشتر مردم شده است. تلاش شهید رئیسی خالصانه و برای خدمت به مردم بود و امیدواریم این عزاداری مردم قدم مؤثری برای توسعه کشور با تلاش همگانی باشد.

وی افزود: مقام معظم رهبری در همان ابتدای ناپدید شدن بالگرد رئیس‌جمهور به درستی اشاره کردند که «هیچ خللی در امور کشور رخ نخواهد داد و مردم نگران نباشند».

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس، تصریح کرد: شهید آیت‌الله رئیسی در ۴۲ سال گذشته با تمام وجود به انقلاب خدمت کرد و از ۲۰ سالگی در دستگاه قضایی بود. از مهم‌ترین ویژگی‌های ایشان سلامت نفس، ساده زیستی، مردم‌داری، اخلاق‌مداری و ولایت‌پذیری بود. امروز تمام جریان‌های سیاسی و مردم ایران از این حادثه اسفناک غمگین شدند.

فیروزی ادامه داد: ایشان در اوج محبوبیت و سرافرازی به دیدار معبود خود شتافت. مهم‌ترین خدمت شهید رئیسی در ۳ سال گذشته محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف کشور بود. خدمت به مردم و علاقه به ملت در حوزه کاری ایشان به خوبی نمود داشت و مشکلات شهروندان را از نزدیک پیگیری می‌کرد.

برچسب ها: اصفهان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار