فرماندار تیران و کرون گفت: دستگاه‌های اداری و نهاد‌های خدماتی تمام ظرفیت‌های موجود را برای انتخابات ۸ تیر به کار بگیرند.
کد خبر: ۱۱۶۸۵۸۹
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۳ 26 May 2024

به گزارش تابناک اصفهان، علی محمدی کیا، امروز (یکشنبه، ۶ خرداد) در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون، اظهار کرد: انتخابات ۸ تیر بسیار مهم و در شأن ملت ایران باید برگزار شود.

وی افزود: دستگاه‌های اداری و خدماتی تمام ظرفیت خود را برای برگزاری انتخابات با شکوه به کار بگیرند و زمینه حضور پرشکوه مردم را فراهم کنند.

به گزارش ایسنا، فرماندار تیران و کرون ادامه داد: انتخابات پیش رو به سبب اهمیت موضوع اجرایی کشور حائز اهمیت بوده و باید همه برای اجرای آن تلاش کنند.

محمدی کیا به حادثه سانحه بالگرد رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: در جریان تشییع پیکر شهدا، مردم قدرشناسی خود را اثبات کردند.

به گفته وی، مسیر خدمت‌رسانی در سطح شهرستان مثل کل کشور ادامه دارد و نتایج آن را خواهیم دید.

فرماندار تیران و کرون با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های مدارس برای آغاز فصل مهر ضرورت دارد، تصریح کرد: دستگاه‌های اداری شرایط و فرایند را تسهیل کنند.

محمدی کیا اضافه کرد: آماده‌سازی مدارس برای آغاز مهر و ایجاد انگیزه برای خیران مشکل کمبود فضای آموزشی را رفع می‌کند.

وی همچنین به موضوع اوقات فراغت تابستان اشاره کرد و افزود: تعطیلات دانش آموزان و مهارت‌آموزی آن‌ها بسیار مهم بوده و باید برنامه هدفمند ارائه کنند.

محمدی کیا معتقد است نشاط و شادابی دانش آموزان با ارائه برنامه‌های فراغتی تحقق پیدا می‌کند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون در این جلسه با بیان اینکه دارالقرآن، کانون‌های فرهنگی و تربیتی و پژوهش سرای این شهرستان برای اوقات فراغت فعال هستند، اظهار کرد: ظرفیت مدارس نیز به مجموع مراکز افزوده می‌شود.

حسین صایبی ادامه داد: بیش از نیمی از دانش‌آموزان از خدمات اوقات فراغت استفاده می‌کنند که همکاری دیگر دستگاه‌ها لازم است.

وی با بیان اینکه اردوگاه فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش ظرفیت مهمی برای اوقات فراغت است، خاطرنشان کرد: برنامه‌های فرهنگی در این مرکز اجرا می‌شود.

برچسب ها: اصفهان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار