بهره‌برداری از سه طرح ورزشی در کاشان

شهردار کاشان از آغاز به کار دو مجموعه ورزشی با اعتبار ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهر خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۹۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۳ 31 May 2024

به گزارش تابناک اصفهان، کیومرث محمدپور، امروز (جمعه، ۱۱خرداد) در آیین بهره‌برداری از دو طرح ورزشی اظهار کرد: تقویت و توسعه زیر ساخت‌های فرهنگی، ورزشی از ضرورت‌های توسعه جامعه و زیست بوم زندگی شهری است که باید در برنامه‌های شهرداری مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: زمین فوتبال چمن مصنوعی پارک لاله اولین طرحی بود که با مساحت ۱۵٠٠ متر مربع با صرف اعتباری بیش از ۱۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید و امیدواریم با حمایت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، منجر به آثار مثبت ورزش در زندگی و ایجاد نشاط اجتماعی شود.

به گزارش ایسنا، شهردار کاشان گفت: پیست اسب سواری مجموعه ورزشی جوان به مساحت ۱۳ هزار متر مربع دومین طرحی است که در آستانه فصل تابستان با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان به بهره برداری رسید و اعتبار سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای آن هزینه شد.

محمدپور افزود: پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی جوان نیز سومین طرح ورزشی بود که با اعتبار پنج میلیارد ریال در فضایی به مساحت ۱٠ هزار متر مربع به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی آن شامل زیرسازی، تعویض پل، نصب موانع ایمنی و آلاچیق، اصلاح تابلو‌های شروع و پایان و بهسازی فضای سبز است.

وی تاکید کرد: پیشرفت و پویایی جامعه نیازمند تقویت روحیه امید است که بخشی از آن در حوزه فرهنگ، هنر و ورزش محقق می‌شود و تلاش می‌کنیم، با توسعه فضا‌های ورزشی و فرهنگی، محیطی پرنشاط و سازنده برای شهروندان فراهم کنیم.

همچنین رئیس سازمان فرهنگی، ورزش و اجتماعی شهرداری کاشان گفت: پژوهش‌های علمی ثابت کرده است که توسعه زیر ساخت‌های فرهنگی و ورزشی، گام مهمی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش نشاط اجتماعی است از این‌رو تمام ظرفیت‌های خود را در این حوزه به کار می‌گیریم.

محمدعلی فرجی افزود: برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی علاوه بر ایجاد شور و نشاط در جامعه، بستر ارزشمندی برای شناسایی و شکوفایی استعداد‌های فرزندان این جامعه است.

وی افزود: شهرستان کاشان، صاحب استعداد‌های خوب فرهنگی و ورزشی است که باید شناسایی و تقویت شود که برگزاری جشنواره‌های فرهنگی، ورزشی و هنری و تجلیل از برترین‌های این جشنواره با مشارکت نهاد‌هایی مثل آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان در طول جشنواره اجرا می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار