رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نطنز گفت: آماده‌سازی زمین ۱۲ هکتاری طرح نهضت ملی مسکن شهر نطنز با پیشرفت ۹۰ درصدی در حال اجراست.
کد خبر: ۱۱۷۰۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۸ 10 June 2024

به گزارش تابناک اصفهان، علیرضا موحدی اظهار کرد: در مجموع در شهرستان نطنز بیش از ۵۰۰۰ نفر برای طرح نهضت ملی مسکن اقدام به ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد۱۵۰۰ نفر متقاضی شرایط هستند.

وی افزود: پس از تلاش‌های انجام شده برای تأمین زمین و تهیه طرح تفکیکی و ابلاغ آن توسط کمیسیون ماده پنج، برابر توافقات، اجرای آماده‌سازی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار و عملیات خاک‌برداری و خاکریزی زمین‌ها با پیشرفت ۹۰ درصدی در حال اجراست.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نطنز، گفت: این طرح، بنیاد ساخت بوده و دارای ۱۲۷ پلاک مسکونی و به صورت طبقاتی چهار طبقه بر روی پیلوت بوده که همه متقاضیان واجد شرایط طرح نهضت ملی نطنز را پوشش می‌دهد.

وی تصریح کرد: بحث مسکن برای جوانان این روز‌ها یکی از مهم‌ترین مسائل شده است که امیدواریم بتوانیم با پیگیری هرچه بیشتر شاهد آغاز به کار ساخت مسکن ملی در نطنز باشیم.

موحدی خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا هرچه زودتر پروژه مسکن ملی در شهرستان نطنز آغاز شود و به‌زودی ساختمان‌های آن آماده بهره‌برداری شود.

برچسب ها: اصفهان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار