شهردار نجف آباد گفت: پروژه فرهنگی، مشارکتی خانه کتاب به عنوان اولین پروژه شهرداری نجف‌آباد با شعار "جریان خدمت" افتتاح شد.
کد خبر: ۱۰۲۳۶۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴ 20 January 2022

عبدالرسول امامی با اشاره به انتخاب شعار شهرداری نجف آباد در این دوره از مدیریت شهری اظهار داشت: بسته خدمات شهرداری نجف آباد در این دوره برای ارائه خدمات به شهروندان با شعار "جریان خدمت" تدوین شده است.
وی اضافه کرد: همه فعالیت‌های عمرانی، شهرسازی، خدمات شهری و فرهنگی شهرداری نجف آباد با استفاده از شعار "جریان خدمت" برنامه‌ریزی و سیاستگذاری خواهد شد.
شهردار نجف‌آباد تصریح کرد: هدف از انتخاب این شعار، یکپارچه‌سازی همه فعالیت‌های جهادی شهرداری نجف آباد به منزله یک جریان و یک حرکت منظم و هماهنگ در خدمت رسانی به شهروندان است.
وی ادامه داد: اطلاع رسانی در زمینه همه اقدامات شهرداری نجف آباد از این پس با کلیدواژه "جریان خدمت" انجام خواهد شد تا بتوان برای شهر نجف آباد نیز از این کلید واژه به برندی دائمی رسید.
امامی پروژه فرهنگی، مشارکتی خانه کتاب را نخستین پروژه با شعار "جریان خدمت" اعلام کرد و افزود: برای این امر سعی داریم با اقدامات زیرساختی که در دستورکار داریم نجف آباد را به عنوان پایتخت کتاب کشور معرفی کنیم.
وی تصریح کرد: پروژه خانه کتاب نجف آباد با حضور حامد منیری، مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج امور قرآن و عترت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد، قربانعلی مومنی رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر نجف آباد وتنی چند از مسئولان محلی و اقشار مختلف مردم افتتاح شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار