باند ۶ نفره سارقان تلفن همراه در اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۰۶۱۷۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۳ 13 August 2022

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: کارآگاهان ۳ پایگاه شرق، غرب و جنوب پلیس آگاهی استان با اشراف کامل بر تحرکات تعدادی مجرم در ۳ عملیات جداگانه و ضربتی ۳ باند سارق و مالخر تلفن همراه، باند سارقان جیب بُر و کیف زن و باند سارقان خودرو را شناسایی و دستگیر کردند.
سردار محمدرضا هاشمی فر با بیان اینکه در این ۳ عملیات ۱۲ متهم دستگیر شدند افزود: از باند نخست که متهمان آن‌ ۶ نفر بودند ۳۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش ۳۰ میلیارد ریال کشف شد.
وی افزود: از باند دوم که ۳ زن بودند و در اتوبوس‌های بی آرتی و محدوده گلستان شهدای اصفهان اقدام به جیب بُری و کیف زنی می‌کردند نیز ۴ دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی کشف شد.
سردار هاشمی فر افزود: باند سوم نیز ۳ مرد بودند که در زمینه سرقت خودرو‌های سواری فعالیت می‌کردند و از این باند نیز ۷ دستگاه خودروی سرقتی کشف شده که ارزش آن‌ براساس ارزیابی کارشناسان مربوطه ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است.
وی سهل انگاری مال باختگان در حفظ و نگهداری اموال خود را یکی از دلایل موفقیت سارقان در ارتکاب عمل مجرمانه عنوان کرد و به مردم توصیه کرد تا هنگام استفاده از گوشی تلفن همراه حین تردد و حرکت در مسیر خیابان‌ها مراقب اطراف خود باشند و به جای در دست گرفتن گوشی خود حتی المقدور از هندزفری استفاده کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار